Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C / Kolonia / 2300 € brutto + diety / J. niemiecki lub angielski - podstawowy

Kierowca kat. C, Kolonia, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.

Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.

Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:

- Praca na terenie Niemiec w okolicach Kolonii,

- Praca bez systemu,

- Praca od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 15:30,

- Mercedes / MAN - 12 ton, - Przewóz wózków z praniem,

- Trasy lokalne, codzienne powroty na bazę, - 6 - 10 punktów dziennie.

Wymagania:

- Aktualne prawo jazdy kat. C z kodem 95,

- Doświadczenie na kategorii C,

- Język niemiecki lub angielski - podstawowy.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 2300 € brutto, - Diety 14 € (wypłacane przez 7 dni w tygodniu), - Premia 300 €,

- Umowa bezterminowa po okresie próbnym, - Urlop 26 dni / rok, - Ubranie robocze,

- Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

- Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

- Niemiecki socjal: Kinder geld!

- Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

- Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Aplikuj już teraz! Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :) https://www.facebook.com/cefahrer/ Certyfikat KRAZ 22684 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9, 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne, dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

#kierowcaCENiemcy #pracadlaKierowcyNiemcy #pracaKierowceCENiemcy #pracaKierowcyNiemcy

86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie