Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Augsburg / Chłodnia / System 3/1 / 2700 € brutto / J. niemiecki - komunikatywny

Kierowca kat. C+E, Augsburg, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki: - Praca na terenie Niemiec w okolicach Augsburga, - Praca w systemie 3/1, - Praca od poniedziałku do piątku, - Chłodnia, - Trasy dalekobieżne. Wymagania: - Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, - Doświadczenie (min. 2 lata), - Język niemiecki - komunikatywny. Oferujemy: - Wynagrodzenie 2700 € brutto + diety 14/28 € + premia 166 €, - Możliwość podwyżki po okresie próbnym, - Dodatki za niedziele / święta, - Dostęp do bazy socjalnej na terenie firmy, - Ubranie robocze, - Umowa bezterminowa po okresie próbnym, - Praca od poniedziałku do piątku, - Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, - Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami! - Niemiecki socjal: Kinder geld! - Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie, - Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Aplikuj już teraz!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).


#kierowcaCENiemcy #pracadlaKierowcyNiemcy #pracaKierowceCENiemcy #pracaKierowcyNiemcy

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie