Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Berlin / System 3/1, 4/1 / do 2900 € netto / J. niemiecki - podstawowy

Kierowca kat. C+E, Berlin, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


- Praca w okolicach Berlina (pierwsza tura rozpoczyna się z Innsbrucka - podpisanie umowy, zapoznanie z firmą, itp. - wszystkie następne z okolic Berlina),

- Praca w systemie 3/1 lub 4/1,

- Przewóz maszyn i stali,

- Volvo / Scania - plandeka,

- Trasy dalekobieżne - Europa i Skandynawia,

- 3 - 4 punktów załadunku w tygodniu,


Wymagania:


- Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy,

- Język niemiecki lub angielski - podstawowy,

- Doświadczenie na kat. C+E.


Oferujemy:


- Wynagrodzenie w systemie 3/1: 2500-2600 € netto, w 4/1: 2800-2900 € netto,

- Urlop: w systemie 3/1 - 18 dni, w 4/1 - 20 dni/rok,

- Ubranie robocze,

- Na czas szkolenia i podpisania umowy w Innsbrucku - pokój ze śniadaniem zapewniony przez pracodawcę,

- Umowa bezterminowa po okresie próbnym,

- Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

- Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

- Niemiecki socjal - Kinder geld!

- Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

- Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Aplikuj już teraz! Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :) https://www.facebook.com/cefahrer/ Certyfikat KRAZ 22684 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

148 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie