Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Bielefeld/ 1800 € netto / System 2/1 lub 3/1 / J. niemiecki

Kierowca kat. C+E, Bielefeld, Niemcy

CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców, na terenie Niemiec.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


-Praca w okolicach Bielefeld,

-Praca w systemie 2/1 lub 3/1,

-Przewóz materiałów izolacyjnych,

-Samochody: Mercedes lub Scania,

-Trasy dalekobieżne.


Wymagania:

-Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy,

-Język niemiecki podstawowy!,

-Doświadczenie zawodowe (ok. 1 rok),

-Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.


Oferujemy:

-Wynagrodzenie 1700-1800 Euro Netto,

-Odzież robocza,

-Umowa bezterminowa po 6-miesięcznym okresie próbnym,

-Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

-Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

-Niemiecki socjal - Kinder geld!

-Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

-Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


APLIKUJ TERAZ!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

325 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie