Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Düsseldorf / System 2/1, 2/2, bez systemu / J. niemiecki - podstawowy

Kierowca kat. C+E, Düsseldorf, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


-Praca w okolicach Düsseldorfu,

-Praca w systemie 2/2, 2/1 lub bez systemu,

-Trasy dzienne,

-MAN, Volvo,

-Trasy krótko- i dalekobieżne (głównie na terenie Niemiec, czasami Holandia/Belgia/Luksemburg),

-Kierowca nie uczestniczy w załadunkach - jedynie zabezpiecza towar.


Wymagania:


-Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy,

-Język niemiecki - w stopniu podstawowym,

-Doświadczenie zawodowe na kat. C+E.


Oferujemy:


-Wynagrodzenie: 150 € brutto / dzień + diety 14/28 € (co daje ok. 1600 € netto w systemie 2/2, ok. 2300 € netto w systemie 2/1 i ok. 3000 € netto bez systemu),

-Możliwość podwyżki po okresie próbnym,

-24 dni urlopu / rok,

-Umowa bezterminowa po okresie próbnym,

-Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

-Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

-Niemiecki socjal - Kinder geld!

-Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

-Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Aplikuj już teraz!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).


#kierowcaCENiemcy #pracadlaKierowcyNiemcy #pracaKierowceCENiemcy #pracaKierowcyNiemcy

82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie