Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Frankfurt nad Menem / 2500 € brutto / Bez systemu / J. niemiecki - podstawowy

Kierowca kat. C+E, Frankfurt nad Menem, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki: - Praca na terenie Niemiec w okolicach Frankfurt nad Menem, - Praca bez systemu, - Praca od poniedziałku do piątku, - DAF/MAN - chłodnia, - Przewóz artykułów spożywczych, - Trasy dalekobieżne - tylko na terenie Niemiec.

Wymagania: - Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, - Doświadczenie na kategorii C+E, - Język niemiecki - podstawowy.

Oferujemy: - Wynagrodzenie 2400-2500 € brutto + diety 14/28 € + premia 20 € brutto za noc spędzoną w samochodzie, - Nadgodziny dodatkowo płatne, - Podwyżka po okresie próbnym, - Po okresie próbnym premia 2 x rok w wysokości 1/2 miesięcznego wynagrodzenia, - 25 dni urlopu / rok, - Ubranie robocze, - Dostęp do bazy socjalnej na terenie firmy, - Umowa bezterminowa po okresie próbnym, - Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, - Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami! - Niemiecki socjal: Kinder geld! - Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie, - Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.

Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

77 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie