Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Koblencja / Wywrotka / Bez systemu / 2800 € brutto / J. niemiecki lub angielski

Kierowca kat. C+E, Koblencja, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:

- Praca w okolicach Koblencji,

- Praca bez systemu (pon.-pt.),

- Trasy dzienne (2-3 punkty dziennie),

- Volvo - wywrotka 3-osiowa,

- Przewóz materiałów sypkich,

- Trasy dalekobieżne (tylko na terenie Niemiec),

Wymagania:

- Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy,

- Język niemiecki lub angielski - komunikatywny,

- Doświadczenie zawodowe na kat. C+E.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 2800 € brutto,

- Diety 14/28 € + 8 € za noc w kabinie,

- 24 dni urlopu / rok,

- Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld,

- Darmowe zakwaterowanie,

- Umowa bezterminowa po okresie próbnym,

- Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

- Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

- Niemiecki socjal - Kinder geld!

- Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

- Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Aplikuj już teraz!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych). #kierowcaCENiemcy #pracadlaKierowcyNiemcy #pracaKierowceCENiemcy #pracaKierowcyNiemcy

36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie