Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Lipsk / 2400 € netto / System 3/1 / J. niemiecki - podstawowy

Kierowca kat. C+E, Lipsk, Niemcy

gif

CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


- Praca na terenie Niemiec w okolicach Lipska,

- Praca w systemie 3/1,

- Praca od poniedziałku do piątku,

- System zmianowy (dniówki/nocki),

- MAN + BDF - przewozi się pocztę (DHL/DPD),

- Trasy krótkobieżne - codzienne powroty na bazę!


Wymagania:


- Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,

- Doświadczenie na kategorii C+E,

- Język niemiecki - podstawowy.


Oferujemy:


- Wynagrodzenie (kwota na rękę na I kl. podatkowej):

- 2100 - 2200 € netto (z darmowym pokojem 1-osobowym),

- 2300 - 2400 € netto (bez zakwaterowania),

- Zwrot kosztów paliwa na dojazdy do firmy,

- Ubranie robocze,

- 18 dni urlopu,

- Umowa bezterminowa po okresie próbnym,

- Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

- Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

- Niemiecki socjal: Kinder geld!

- Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

- Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/

Certyfikat KRAZ 22684

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

115 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie