Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Norymberga / 1400 € netto / System 2/2 / J. polski!

Kierowca kat. C+E, Norymberga, Niemcy

CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki

zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców, na terenie Niemiec.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.

Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


-Praca w okolicach Norymbergi,

-Plandeka,

-Praca w systemie 2/2,

-Praca zmianowa (dniówki/nocki),

-Trasy dalekobieżne - tylko na terenie Niemiec.


Wymagania:


-Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i karta kierowcy,

-Język niemiecki nie jest wymagany - wystarczy język polski!,

-Doświadczenie zawodowe,

-Uprawnienia ADR.


Oferujemy: -Wynagrodzenie 1300-1400 Euro Netto (I kl. podatkowa), -Odzież robocza, -Umowa bezterminowa po 3-miesięcznym okresie próbnym, -Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, -Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami! -Niemiecki socjal - Kinder geld! -Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie, -Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.

APLIKUJ JUŻ TERAZ! Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :) https://www.facebook.com/cefahrer/ Certyfikat KRAZ 22684 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

796 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

506 666 551

©2020 by #CE Fahrer.