Szukaj
  • biuro4776

Kierowca C+E / Münster / Chłodnia / System 3/1, 4/1 / 2700 € netto / J. niemiecki - podstawowy

Zaktualizowano: 7 mar

Kierowca kat. C+E, Münster, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.

Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.

Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego. Obowiązki: - Praca na terenie Niemiec w okolicach Münster, - Praca w systemie 3/1, 4/1, 5/1 lub bez systemu, - Praca od poniedziałku do piątku, - Praca w systemie zmianowym, - Ok. 3 punktów rozładunku / załadunku dziennie, - DAF / Mercedes / Iveco + chłodnia, - Przewóz artykułów spożywczych, - Trasy dalekobieżne - głównie Niemcy, czasami także Holandia oraz Belgia. Wymagania: - Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, - Doświadczenie na kategorii C+E, - Język niemiecki lub angielski - podstawowy. Oferujemy: - Wynagrodzenie:

- w systemie 3/1 - ok. 2000 € na rękę (I kl. podatkowa),

- w systemie 4/1 - ok. 2500-2700 € na rękę (I kl. podatkowa), - 50 € zwrotu kosztów dojazdu do i z firmy, - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, - Ubranie robocze, - Umowa bezterminowa po okresie próbnym, - Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, - Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami! - Niemiecki socjal: Kinder geld! - Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie, - Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.

Aplikuj już teraz!

Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :) https://www.facebook.com/cefahrer/ Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

228 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie