Szukaj
  • biuro4776

Kierowca kat. C+E / Hamburg / Bez doświadczenia / 2400 € brutto / J. niemiecki - podstawowy

Kierowca kat. C+E, Hamburg, Niemcy


CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki: - Praca na terenie Niemiec w okolicach Hamburga, - Praca bez systemu, od poniedziałku do piątku, - Trasy krótkobieżne, - Codzienne powroty na bazę ok. 17:00, - Przewóz kontenerów morskich.

Wymagania: - Aktualne prawo jazdy kat. C+E i karta kierowcy, - Doświadczenie na kategorii C+E nie jest wymagane - możliwe szkolenie w podwójnej obsadzie na miejscu w firmie, - J. niemiecki - podstawowy.

Oferujemy: - Wynagrodzenie 2400 € brutto + diety 14 €,

- Nadgodziny dodatkowo płatne,

- 26 dni urlopu / rok,

- Pomoc w organizacji zakwaterowania,

- Ubranie robocze, - Praca od poniedziałku do piątku,

- Możliwość zdobycia doświadczenia na kat. C+E, - Umowa bezterminowa po okresie próbnym, - Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców, - Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami! - Niemiecki socjal: Kinder geld! - Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu. Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)

https://www.facebook.com/cefahrer/ Certyfikat KRAZ 22684 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE." W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

429 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie