Szukaj
  • biuro4776

Kierowca kat. C+E / Berlin / 2000 Euro brutto / Bez systemu / J. polski!

Kierowca kat. C+E, Berlin, Niemcy

CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców, na terenie Niemiec.


Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.


Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.


Obowiązki:


-Praca na terenie Niemiec w okolicach Berlina,

-Praca bez systemu,

-Trasy bliskie i dalekie,

-System pracy zmianowy - dniówki, nocki,

-Przewóz materiałów pocztowych (DHL) na BDF.


Wymagania:


-Aktualne prawo jazdy kat. C+E i karta kierowcy,

-Doświadczenie nie jest wymagane (istnieje możliwość szkolenia z bardziej doświadczonym kierowcą na miejscu w firmie).


Oferujemy:


-Wynagrodzenie: 2000 brutto (ok. 1900-2000 euro netto (na rękę) z dietami),

-Diety 500 - 600 Euro miesięcznie,

-Dostęp do bazy socjalnej na terenie firmy,

-Umowa bezterminowa od razu!

-Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

-Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!

-Niemiecki socjal: Kinder geld!

-Możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej firmie,

-Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.


Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)


https://www.facebook.com/cefahrer/


Certyfikat KRAZ 22684


W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


W związku z wejściem z dn. 25.05.2018 r. nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że: administratorem danych jest Maria Zarych, ul. Turawska 11/9. 52-007 Wrocław, NIP 8992867490, podanie danych jest dobrowolne dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji kandydat ma prawo do dostępu, aktualizacji, poprawiania, sprostowania, modyfikacji, żądania usunięcia danych, a także wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu zapytania odnośnie przetwarzania danych osobowych można kierować do Administratora Danych, pisząc na adres e-mail: info@cefahrer.pl nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych).

87 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

506 666 551

©2020 by #CE Fahrer.